Svět 2012

Nejluxusnější hotely světa

26. února 2012 v 16:05 | Magic-Anett
Pokud je vašim snem strávit noc v jednom z nejluxusnějších hotelů světa, budete potřebovat spoustu peněz. A spoustou není myšleno, desetitisíce, ale statisíce korun!
Hotel Atlantis
Dubajská stavba poskytuje azyl těm nejbohatším lidem světa. Navíc je problém sehnat místo - lůžka jsou zde rezervována hodně dopředu. Na jeden nocleh budete potřebovat 25 000 dolarů, tolik stojí nejdražší apartmá v hotelu. Luxus, to je to, co tu spatříte. Všude kolem. Luxusní akvária, luxusní restaurace, luxusní dlouhá pláž, luxusní všechno! Obyčejný smrtelník má asi útrum, ale co vy víte… Třeba jednou…
Hotel Burj Al Arab
Druhý nejluxusnější hotel světa je vlastníkem sedmi hvězdiček. A je to právě ten, který nám na fotkách připomíná obří plachetnici. Je vysoký více než 300 metrů. V pokojích najdete kromě dvou pater také pozlacená zábradlí. Můžete si také zvolit hotelovou přepravu - loď, helikoptéru, nebo Rolls-Royce.
Atlantis Bahamy
Bahamy… Kdo by nechtěl tohle místo navštívit. Hotel Atlantis má jeden z největších apartmánů na světě. Nazván je Bridge Suit a dá se v něm přespat za půl milionu korun na noc. Najdete tu samozřejmě také luxusní vychytávky, třeba ručně malované povlečení, nebo nonstop čerstvé květiny, kam se podíváte.
Emirates Palace
A opět jsme v Dubaji. Jedenáct restaurací, apartmány ve zlatě, projít hotel vám zabere celý den. Nebo i víc. A pokud přijedete jako čtyřčlenná rodina, bude vám přiděleno celkem dvacet členů personálu.
Wilson
V hotelu Wilson si do pokoje vyjedete soukromým eskalátorem. Nejsme nyní v Dubaji, ale v Ženevě. Za podkrovní královské apartmá zaplatíte půl milionu korun.
zdroj:www.esemes.cz

3Dbrýle pro domácí přehrávače

24. února 2012 v 20:17 | Magic-Anett
3D brýle značky Vuzix iWear transportuji film či hudební klip do osobního domácího kina s virtuální 44" obrazovkou při pohledu ze tří metrů. 3D brýle zaručují ostrý obraz a reálné barvy díky samostatnému sladění pro každé oko zvlášť.
3D brýle Vuzix iWear lze připojit k NTSC nebo PAL audio/video zařízení s video výstupem jako je například:
  • Přenosný DVD přehrávač nebo set-top DVD přehrávač
  • MP4 přehrávače (iPod Classic/Nano/Touch)
  • Video kamery
  • Mobilní telefony (iPhone, HTC Touch Pro, Nokia N95/N96)
  • Herní konzole (PlayStation 2/3, PSP gen2, Wii, XBox)
  • Počítače a Notebooky s video výstupem

Muž předvádí push-up podprsenky

22. února 2012 v 11:10 | Magic-Anett
Rok se s rokem sešel a sláva kontroverzního androgynního modela Andreje Pejice stále neopadává, dokonce se zdá, že jeho hvězda stoupá stále výš.
Andrej Pejic se narodil roku 1991 v městě Tuzla na území státu Bosna a Hercegovina, v roce 2000 rodina z politických důvodů emigrovala do Austrálie, kde sedmnáctiletého Andreje objevil módní scout a přivedl ho na vrtkavé výsluní přehlídek a focení.

Autobusové zastávky ve světě

21. února 2012 v 21:21 | Magic-Anett

Meloun v Japonsku

 
 

Reklama