Módní Trendy 2012

Hit v Asii:Brýle bez obrouček

1. března 2012 v 19:34 | Magic-Anett
Trend, který ladí s oblečením
Toto módní šílenství vypuklo v Hong Kongu a rozšířilo se i do dalších asijských zemí. Na ulicích, v dopravních prostředcích, zkrátka všude, jsou k vidění mladí lidé s brýlovými obroučkami na nose, kterým ovšem chybí to podstatné - skla. Podle zdejší moderátorky Chu Fun, je tento brýlový trend oblíbený, protože lidé si mohou koupit levné rámečky a sladit si je s oblečením. Ale jak se zdá, čistě dekorativní obruby mají i jiné přednosti - asijské dívky je milují i kvůli jejich "krycí funkci". "Když si ráno nestačím dát make-up, vezmu si brýle. Ty totiž skvěle zamaskují moje tmavé kruhy pod očima," říká Chu Fun, která má doma hned čtvery obroučky - černé, růžové, červené a fialové.

Trendy pro jaro 2012

26. února 2012 v 16:02 | Magic-Anett
Tak na letošní jaro se podle módních návrhářů můžeme nedočkavě těšit, milé dámy! V kurzu budou barvy snad všeho druhu. Od fialové, která je módní už docela dlouho, až po béžovou či černou nebo bílou. Někteří návrháři také vsadili na výrazné až neonové barvičky od zelené po červenou. Zkrátka je na co se těšit!
V módě budou také šaty a krátké sukně! Tohle snad udělá radost každé z nás, která na mini sukýnkách ulítává. Co se samotných šatů týče, tak poletí látkové i třeba pletené.
Když jsem sledovala módní přehlídku, tak mně připadlo, že věcičky budou i velmi pohodlné. Vy, co se nemusíte stydět za své bříško, si určitě pořiďte šaty, které ho odhalují. Ano! I tohle bude opět in! Móda se pořád opakuje, takže oprášit "staré" oblečky a budeme trendy oblečené.
Každá značka má jiný styl. Tedy jak se říká "co člověk - to názor" tak zde platí "co značka - to názor". Někteří návrháři zvolili pro jarní módu vzory květin, jiní zase různé pruhy, či geometrické tvary.
New Yorker si "vybral" jako populární béžovou barvu. Naleznete ji v kolekci pro jaro v podobě kabelek nebo různých módních doplňků. Ostatní oblečení bude barevné a to rovnou pestře! K jaru takové barvy, ale bezprostředně patří!
Z těch drahých značek například takový Chanel volí jarní kolekci do barev modrých v různých odstínech. Objevují se však i ostatní barvy, například i černá nebo bílá. Gues zase vsadil na eleganci a pohodlnost. Takže volné halenky a svetříky budou tou pravou volbou. Barvám bude vévodit oranžová či bílá, ale i ostatní barvy.
Neurazíte botami vysokými i nízkými, takže kozačky klidně ještě nepoklízejte! Přece jen studená rána budou nutit k jejich využití. A vypadat v nich budete skvěle! Pokud zvolíte béžové či černé, tak budete nejen elegantní, ale stále in!
Jarní móda bude zkrátka dokonale pestrá. Ať zvolíte, co zvolíte, tak budete určitě in. Takže hurá na nákupy!
zdroj:www.esemes.cz

Nová kolekce bot PRADA

22. února 2012 v 11:17 | Magic-Anett
boty1

Roste oblíbenost korzetů

22. února 2012 v 11:12 | Magic-Anett

Oblíbenost korzetů opět pomalu roste. V minulosti byl odložen s vynalezením podprsenky, která umožňovala ženám daleko větší volnost a nepřinášela jim zdravotní potíže, které způsobovalo nošení přehnaně utaženého korzetu. V dnešní době se k módě korzetů vrací čím dále tím více žen.
V korzetu našly zalíbení díky jeho praktickým výhodám. Jeho stahovací efekt dokáže skrýt menší nedokonalosti ženské postavy, jakými jsou například povislé bříško nebo zvýrazní poprsí. Vytváří postavu přesýpacích hodin s výrazným pasem. Také bezesporu pomáhá držet postavu zpříma a skoro každá žena v něm vypadá půvabně.
V nepřeberném množství druhů korzetů převládá korzetové spodní prádlo, které diskrétně tvaruje postavu. Nemusí se jednat pouze o korzetové spodní prádlo, během plesové sezony jsou k vidění korzetové šaty. Setkala jsem se i s korzety určenými k běžnému nošení do práce, na nákupy ať už ke kalhotám nebo k sukni.
Na dnešním trhu existuje spousta druhů a společností, které korzety vyrábí. Záleží pouze na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete.
zdroj:www.ladiesmagazine.cz
 
 

Reklama