Muž si nechal potetovat oko!

1. března 2012 v 19:30 | Magic-Anett |  Zajímavosti
40x ho píchli do oka
Tetování
Údajně první tetování oční bulvy podstoupil kanadský vyznavač body artu Pauly Unstoppable. Statečný muž prohlásil, že měl plnou důvěru v tým, kterému se svěřil do rukou. "Tato procedura stále ještě není plně prozkoumaná a i když ji podstupuji, plně si uvědomuji rizika a možnosti následných komplikací. Přeci jen to dosud nebylo vyzkoušeno."

Do očního bělma mu byla jehlou vstřikována modrá tekutina smíchaná s roztokem antibiotik, které mají zabránit případné infekci. Než se oko celé probarvilo, museli mu jej napíchnout čtyřicetkrát.

"Nyní, když jsem experiment odstartoval, prosím počkejte, až se to vyléčí, nebo zda neoslepnu, než se do toho sami pustíte," varoval na závěr Kanaďan své případné následovníky.


Ovšem Pauly, přestože to tvrdí, není prvním člověkem, který takovou proceduru podstoupil. Tetování oka není zas taková novinka. Už v 19. století se používalo k zabarvení bílých panenek u slepců. Později byla tato technika nahrazena používáním barevných kontaktních čoček.

Zkuste implantáty
Další možností, jak si nechat zkrášlit oči, je nechat si do něho vložit implantát. Jako první provedli vložení obrázku do oka v nizozemském Institutu oční chirurgie v roce 2002.

Implantát nijak nenarušuje funkce oka, zaostření, ostrost vidění a má jen dekorativní funkci. Není lepší zůstat u oranžových kontaktních čoček?www.magazin.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama