Vyděšen k smrti

22. února 2012 v 12:09 | Magic-Anett |  Tajemno
Jednou, byl tuším podzim, jsem se v noci vzbudil. Dostal jsem žízeň a po nějaké době jsem se donutil vstát a jít se napít. Vešel jsem do komory (malá místnost v kuchyni), kde jsem si rozsvítil, vešel dovnitř a hledal něco k pití. Hodně dlouhou dobu jsme měli u těchto dvěří rozbitou kliku, takže někdy bylo poměrně složité zavřít nebo otevřít. Když jsem byl vevnitř a začal jsem pít, dveře se za mnou z ničehonic zavřely.
Hodně jsem se lekl, ale měl jsem pořád světlo, takže jsem viděl alespoň v místnosti, ve které jsem byl zavřený. Asi za deset vteřin se zhaslo a já nevěděl co se děje. Zkoušel jsem se dostat ven, ale najednou jsem jakoby zkameněl, protože jsem zaslechl nějaké hlasy. Myslel jsem si, že máme doma zloděje, který mě do komory zavřel, ale po chvíli jsem zjistil, že tomu tak není.
Jak jsem tam tak stál úplně zkamenělý a neschopný pohybu, poslouchal jsem co se děje. To co jsem slyšel mi připadalo jako z nějakého horroru. Dětský naříkající pláč, který občas doplnil vzlykající ženský hlas a do toho křičící mužský hlas. Pak jsem slyšel nějakou ránu, dítě přestalo plakat, poté přišla druhá rána a utichl i ženský hlas. Málem jsem se počůral strachy. Nakonec jsem slyšel jen kroky směřující ke komoře, které se jakoby přede dveřma zastavily. Strachy jsem se nemohl nadechnout. Poté jsem jen slyšel kroky směřující pryč, bouchly venkovní dveře a byl klid. Dveře od komory se najednou daly otevřít, rozsvítilo se a já pomalu vyšel ven, abych zjistil co se děje. Nezjistil jsem nic! Nikde nikdo, žádná žena s dítětem, žádné stopy, prostě nic!
Od té doby spím s nožem pod polštářem, protože člověk nikdy neví.
zdroj:www.verte-neverte.okamzite.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie~ Katie~ | Web | 22. února 2012 v 12:11 | Reagovat

pekné pozadie blogu a zahlavie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama