Roste oblíbenost korzetů

22. února 2012 v 11:12 | Magic-Anett |  Módní Trendy 2012

Oblíbenost korzetů opět pomalu roste. V minulosti byl odložen s vynalezením podprsenky, která umožňovala ženám daleko větší volnost a nepřinášela jim zdravotní potíže, které způsobovalo nošení přehnaně utaženého korzetu. V dnešní době se k módě korzetů vrací čím dále tím více žen.
V korzetu našly zalíbení díky jeho praktickým výhodám. Jeho stahovací efekt dokáže skrýt menší nedokonalosti ženské postavy, jakými jsou například povislé bříško nebo zvýrazní poprsí. Vytváří postavu přesýpacích hodin s výrazným pasem. Také bezesporu pomáhá držet postavu zpříma a skoro každá žena v něm vypadá půvabně.
V nepřeberném množství druhů korzetů převládá korzetové spodní prádlo, které diskrétně tvaruje postavu. Nemusí se jednat pouze o korzetové spodní prádlo, během plesové sezony jsou k vidění korzetové šaty. Setkala jsem se i s korzety určenými k běžnému nošení do práce, na nákupy ať už ke kalhotám nebo k sukni.
Na dnešním trhu existuje spousta druhů a společností, které korzety vyrábí. Záleží pouze na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete.
zdroj:www.ladiesmagazine.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama